Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Publikovaný :

Niekoľkoročnou zaužívanou praxou je, že s blížiacimi sa Vianocami usporadúvajú maďarskí aj slovenskí kolegovia zo skupiny firiem Delta-Truck dobročinnú zbierku pre nadácie, resp. organizácie vykonávajúce charitatívnu činnosť. V rámci tejto zbierky nakúpia trvanlivé potraviny, oblečenie a hygienické potreby, ktoré skupina firiem Delta-Truck zozbiera a odovzdá vybranej spoločnosti.

Ochrana pre odkázaných na pomoc

„Tento rok sme sa rozhodli pre Charitatívnu organizáciu Ochrana, pretože nám bola činnosť organizácie sympatická. Organizácia fungujúca už viac ako tridsať rokov podporuje predovšetkým ľudí bez domova, starších ľudí a rodiny odkázané na pomoc, deti v znevýhodnených situáciách, ľudí postihnutých katastrofami, utečencov a taktiež materské školy a školy. Ich činnosť okrem poskytovania vecnej a finančnej pomoci zahŕňa aj sociálnu prácu, zásobovanie potravinami, poskytovanie zdravotnej starostlivosti, starostlivosť o duševné zdravie, poskytovanie právnej pomoci, výchovu, vzdelávanie a hľadanie zamestnania” – hovorí Kálmán Székely, marketingový manažér skupiny firiem Delta-Truck. Zamestnanci a VIARENT odovzdali nadácii vecné a finančné dary v hodnote takmer 2000 EUR. Predstavitelia skupiny firiem ich odovzdali pracovníkom organizácie pred Vianocami, aby sa pomoc do sviatkov dostala na správne miesto.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber