O nás

DELTA-TRUCK A VIARENT už na troch pobočkách

Spoločnosť Delta-Truck Kft., založená v roku 1991, je oficiálnym zástupcom značky a autorizovaným servisom pre ISUZU, Iveco, Köegel, Lamberet, Benalu, Legras a Boshuis a od roku 2014 oficiálnym autorizovaným servisom pre Mercedes-Benz.
Rok 2013 bol rokom otvorenia pobočky v zahraničí, na Slovensku. V Bratislave sme prítomný pod názvom Delta-Truck s.r.o., kde majú naši klienti zatiaľ k dispozícii služby týkajúce sa predaja použitých vozidiel a prenájmu vozidiel.

Úspech našej spoločnosti nič nedokazuje lepšie ako fakt že minulý rok sa nám podarilo dosiahnúť že slovenské a maďarské spoločnosti zaoberajúce sa vnútroštátnou aj medzinárodnou dopravou využívajú naše služby a počítajú s nami aj do budúcna.
Nech sa jedná o 1,5-40 tonové nové alebo použité vozidlá, kúpa návesu, jeho oprava, kúpa náhradných dielov alebo prenájom úžitkových a nákladných vozidiel.
Z vyššie uvedených bodov je zrejmé, že úspech našej spoločnosti spočíva v našej rozmanitej ponuke produktov a služieb na ich vysokej úrovni.

Našim cieľom je aby náš klient mohol čím rýchlejšie, hospodárnejšie, a teda efektívnejšie vykonávať svoju prepravnú, respektíve dopravnú úlohu.

VIARENT… špecialista na krátkodobý a dlhodobý prenájom

VIA Bérautó Kft. (VIARENT) a Delta-Truck Kft. spoločne pôsobia od roku 1997 na domácom trhu a hlavnou činnosťou je prenájom úžitkových a nákladných vozidiel.

V súlade s Európskym štandardom a praxou poskytuje celkový servis svojim zákazníkom počas celého nájomného obdobia. V našej spoločnosti vďaka flexibilnej nájomnej zmluve je možný výber dlhodobého, alebo dokonca aj jednodňového nájmu. Portfólio vozidiel je od 1,5-tonových dodávkových vozidiel až po 40 tonové nákladné vozidlá, momentálne prevádzkujeme takmer 600 vozidiel na európskych cestách.

 

KögelLamberetLegrasBenaluBroshuis

Prečo týchto päť značiek návesov?

  • dobrý pomer ceny a kvality
  • rozsiahle garančné podmienky
  • skladové zásoby, respektíve krátky dodacia lehota
  • široký výber produktov
  • vynikajúca kvalita

Stredobodom našich služieb sú Vaše potreby. 24 rokov skúseností garantuje, že naši klienti sa zveria do rúk spoločnosti ktorá presne pozná trh a na každú úlohu odporučí to správne vozidlo..

Dúfame, že pobočka pri východe diaľnice M0 Szigetszentmiklós a v roku 2005 otvorená pobočka v Budapešti, Táblás utca 38., naďalej posilní vašu dôveru pri ktorej získavaní nemalú úlohu zohrali dobre vybavené servisy, predajňa náhradných súčiastok, rýchle zabezpečenie financovania, možnosť výkupu použitého vozidla a celoeurópska 24-hodinová asistenčná služba.

Zámerom získania certifikátu kvality ISO 9001/2000 je aby ste stále dostávali také služby, aké právom očakávate.
Zamestnávame jedine vysokokvalifikovaných, zákaznícky orientovaných odborníkov. Popri starostlivom výbere svojich spolupracovníkov vynakladáme veľké úsilie aj ich ďalšiemu vzdelávaniu a rozvoju. Neustále budovanie tímového ducha je pre nás dôležité pretože veľmi dobre vieme, že pozitívna atmosféra  na pracovisku vo veľkej miere zvyšuje výkon jednotlivcov.

Servisy (Naše servisy)

Szigetszentmiklós – M0 diaľnica

Hlavnou náplňou servisu v Szigetszentmiklós-i je údržba a oprava ťahačov a návesov.

Delta-Truck Kft. je autorizovaným servisom značky Mercedes-Benz ale samozrejme ako splonocnený neznačkový /neautorizovany servis opravujeme aj úžitkové vozidlá značky Volvo a Renault.  Okrem toho na tejto pobočke vykonávame aj celkový servis návesov poskytovaných našou spoločnoťou.

1097 Budapešť Táblás utca 38.

Naša pobočka v Budapešti funguje ako autorizovaný servis a predajca pre ISUZU a IVECO ale samozrejme aj tu privítame iné značky vozidiel našich klientov.

Spoločné služby našich dvoch pobočiek:

  • Technická kontrola, Emisná kontrola, kontrola originality, vyhradený servis
  • Výmena pneumatík, predaj pneumatík, pneuservis
  • Ciachovanie/overenie tachografu, oprava, certifikovaný servis
  • Celková administratíva poistenia, asistenčné služby, oprava, odťah