VIARENT JE JEDNOU Z NAJVÄČŠÍCH OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ V STREDNEJ EURÓPE PRENAJÍMAJÚCICH MALÉ A VEĽKÉ ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ

VIARENT JE ČLENOM SKUPINY SPOLOČNOSTÍ DELTA

Naša spoločnosť VIARENT Kft. bola založená v roku 1994. Od roku 1994 prešlo toto priemyselné odvetvie mnohými zmenami. Naši partneri; výrobcovia a obchodníci tiež prešli zásadnou zmenou v prístupe, v súčasnosti sa zvyčajne snažia zamerať na svoje vlastné výrobné činnosti, ktoré nie sú úzko spojené s prepravou tovaru.

Do popredia sa teda dostala doprava požičaným nákladným vozidlom, pretože nami ponúkaná schéma má oproti leasingu niekoľko výhod. Výhody prenájmu rýchlo spoznali aj dopravcovia, pretože rýchle zmeny v prepravných úlohách môžu mať za následok aj rýchlu výmenu dopravného prostriedku, čo sa pri 3 – 5-ročnom lízingu môže zdať neriešiteľné.

Ako prenajímateľ úžitkových vozidiel nezávislý od ich značky je naša spoločnosť v kontakte s takmer všetkými významnými európskymi výrobcami. Náš vozový park sa spravidla skladá z 3,5 tonových dodávok, 6 – 18-tonových nákladných vozidiel, návesov a ťahačov vhodných na rôzne prepravné úlohy.

LÍDER NA MAĎARSKOM TRHU

Spoločnosť VIARENT Kft. sa od svojho založenia stala lídrom na maďarskom trhu. Opakovane sme dokázali, že vďaka našej rýchlosti a flexibilite si dokážeme poradiť aj v ťažkej ekonomickej situácii a spĺňať požiadavky našich partnerov.

Zaviazali sme sa zaviesť nové technológie, ako je správa vozového parku alebo dokonca zavedenie elektrických vozidiel do vozového parku spoločnosti VIARENT.

PO MAĎARSKU UŽ AJ NA SLOVENSKU VLASTNÉ DCÉRSKE SPOLOČNOSTI

Rok 2013 bol rokom otvorenia pobočky v zahraničí, sme prítomní už aj v Senci na Slovensku, pod názvom Delta-Truck S.R.O., kde sme našim zákazníkom k dispozícii prostredníctvom služby prenájmu automobilov a predaja jazdených úžitkových vozidiel (Top Quality) VIARENT.

ZAPOJENIE FRANŠÍZOVÝCH PARTNEROV DO SYSTÉMU VIARENT – PO CELEJ EURÓPE

VIARENT je úspešná spoločnosť, ktorá funguje viac ako 25 rokov a svojim partnerom poskytuje dobre prepracované know-how. Ukazujeme smer, poskytujeme údaje, marketingovú podporu a zabezpečujeme tiež prístup k našim výhodným zdrojom, zásobám a servisnej sieti.

Okrem nášho rozvinutého konceptu franšízy existuje aj silná skupina spoločností Delta, ktorej členom je spoločnosť VIARENT Kft. V mnohých európskych krajinách prebiehajú rokovania s cieľom rozšírenia našej siete. Veríme, že zdieľaním vedomostí, odborných znalostí a skúseností, ktoré sme získali počas desaťročí, môžeme spoločne vytvoriť úspešnú sieť.

PREJSŤ NA STRÁNKU FRANŠÍZY

ŠPECIALISTA NA KRÁTKODOBÝ A DLHODOBÝ PRENÁJOM

OD DODÁVOK AŽ PO 40-TONOVÉ JAZDNÉ SÚPRAVY

Úspech našej spoločnosti dokazuje skutočnosť, že za posledné roky sa nám podarilo dosiahnuť, aby s nami počítali maďarské aj slovenské spoločnosti poskytujúce služby v oblasti domácej a medzinárodnej dopravy. Či už ide o ľahkú dodávku s nosnosťou 500 kg, alebo dokonca o prenájom jazdnej súpravy s celkovou hmotnosťou 40 ton, máme pre našich zákazníkov riešenie. Našim krédom je, že úspech našej spoločnosti spočíva v rozmanitosti a vysokej kvalite produktov a služieb, ktoré ponúkame. Naším cieľom je, aby naši zákazníci boli schopní vykonávať svoje prepravné úlohy čo najrýchlejšie a najhospodárnejšie, teda čo najefektívnejšie.

PONÚKAME RIEŠENIE PRE VAŠE PREPRAVNÉ ÚLOHY

Naši špecialisti a konzultanti vám pomôžu pri vašej práci ponukou optimálnych riešení

  • Pre správu a údržbu vozidiel, pre vybavovanie dokladov a skúšok vozidiel vo vozovom parku nepotrebujete veľký počet drahých zamestnancov
  • Faktúru od nás dostanete raz mesačne. (Služba „full service“ zahŕňa havarijné poistenie, povinné zmluvné poistenie, údržbu, servis vozidla, odťahovú službu, náhradné vozidlo, kontroly vozidla a výmenu pneumatík.)
  • Rýchla kontrola bonity, uzatvorenie zmluvy
  • Vozidlá zo skladu
  • Možnosť výmeny vozidla aj počas trvania zmluvy v prípade zmien prepravných úloh

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber