VIARENT JE JEDNOU Z NAJVÄČŠÍCH OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ NA PRENÁJOM MALÝCH A VEĽKÝCH ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL V STREDNEJ EURÓPE

VIARENT JE ČLENOM SKUPINY SPOLOČNOSTÍ DELTA

Naša spoločnosť, VIARENT Kft., bola založená v roku 1994. Od roku 1994 prešlo toto odvetvie mnohými zmenami. Naši partneri; výrobcovia a obchodníci tiež prešli výraznou zmenou v postojoch, a teraz sa zvyčajne zameriavajú na svoje vlastné výrobné činnosti, ktoré nie sú úzko spojené s prepravou tovaru.

Do popredia sa tak dostala preprava prenajatým nákladným autom, pretože nami ponúkaná konštrukcia má oproti lízingu niekoľko výhod. Výhody prenájmu čoskoro uznali aj dopravcovia, pretože rýchle zmeny v nákladných úlohách môžu mať za následok aj rýchlu výmenu vybavenia, čo sa pri 3–5-ročnej lízingovej zmluve môže javiť ako neriešiteľné.

Ako prenajímateľ úžitkových vozidiel nezávislý od značky je naša spoločnosť prepojená s takmer všetkými významnými európskymi výrobcami. Náš vozový park zvyčajne pozostáva z 3,5-tonových dodávok, 6-18-tonových nákladných automobilov, prívesov vhodných na rôzne prepravné úlohy a návesov.

VIARENT SA PO ÚSPECHU V MAĎARSKU ZAMERIAVA NA SLOVENSKÝ TRH

Od svojho založenia sa spoločnosť VIARENT Kft. stala lídrom na trhu v Maďarsku. Mnohokrát sme dokázali, že svojou rýchlosťou a flexibilitou dokážeme vyhovieť očakávaniam našich partnerov aj v zložitej ekonomickej situácii. Zaviazali sme sa k zavedeniu nových technológií, ako je správa vozového parku alebo dokonca zavedenie elektrických vozidiel do vozového parku spoločnosti VIARENT.

PO MAĎARSKU AJ NA SLOVENSKU S VLASTNOU DCÉRSKOU SPOLOČNOSŤOU

Rok 2013 bol rokom otvorenia v zahraničí, už sme prítomní aj v Senci, na Slovensku, pod menom Delta-Truck S.R.O., kde sme zákazníkom k dispozícii s požičovňou automobilov VIARENT a predajom ojazdených úžitkových vozidiel (Top Quality).

ZAPOJENIE FRANCHISE PARTNEROV DO SYSTÉMU VIARENTU – V CELEJ EURÓPE

VIARENT je úspešná spoločnosť, ktorá funguje už viac ako 25 rokov, a poskytuje svojim partnerom rozvinuté know-how. Ukazujeme smer, poskytujeme údaje, ponúkame marketingovú podporu a zabezpečujeme prístup k našim výhodným zdrojom nákupu, inventáru a servisnej sieti.

Vedľa nami vyvinutého franchise-ového konceptu stojí aj silná skupina spoločností Delta, ktorej členom je VIARENT Kft. Rokujeme o rozšírení našej siete v mnohých európskych krajinách. Veríme, že zdieľaním vedomostí, odborných znalostí a skúseností, ktoré sme nazhromaždili v priebehu desaťročí, môžeme spolupracovať na vytvorení úspešnej siete.

PRECHOD NA STRÁNKU FRANCHISE

ŠPECIALISTA NA KRÁTKO- A DLHODOBÝ PRENÁJOM

OD ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL AŽ PO 40-TONOVÉ NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

O úspechu našej spoločnosti svedčí skutočnosť, že sa nám v posledných rokoch podarilo dosiahnuť, že s nami počítajú maďarské aj slovenské vnútroštátne i medzinárodné dopravné spoločnosti. Či už ide o malú dodávku s užitočným zaťažením 500 kg alebo o prenájom súpravy vozidiel s celkovou hmotnosťou 40 ton, zákazníkom ponúkame riešenie. Našim krédom je, že úspech našej spoločnosti spočíva v rozmanitosti a vysokej kvalite nami ponúkaných produktov a služieb. Naším cieľom je, aby naši zákazníci boli schopní vykonávať svoje prepravné úlohy čo najrýchlejšie, najhospodárnejšie a najefektívnejšie.

PONÚKAME RIEŠENIE PRE VAŠU DOPRAVNÚ ÚLOHU

Naši špecialisti a konzultanti vám pomôžu s optimálnym riešením vašej práce

  • Sústreďte sa na činnosť vašej spoločnosti, my zabezpečíme dopravné prostriedky
  • Na správu vozového parku, jeho opravu, dokumentáciu a testovanie nepotrebujete veľký a drahý personál
  • Každý mesiac od nás dostanete faktúru. (Služba „full service“ zahŕňa CASCO, povinné zmluvné poistenie, údržbu, servis, vyprosťovanie, výmenu vozidiel, skúšky a výmenu pneumatík.)
  • Rýchla kontrola kreditu, uzavretie zmluvy
  • Vozidlá zo skladu
  • Výmenu vybavenia je možné vykonať aj počas lehoty splatnosti z dôvodu zmeny prepravnej úlohy

Nepremeškajte naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Odoberať newsletter