F-Max bol slávnostne uvedený na slovenský a maďarský trh

Publikovaný :

Dvanásteho apríla bol počas slávnostného galavečera na slovenský a maďarský trh oficiálne uvedený nový ťahač a držiteľ ocenenia International Truck of the Year 2019 Ford Trucks F-Max.

Slávnostný galavečer sa uskutočnil v budove múzea Szépművészeti v Budapešti, pred ktorého vstupom pútali pozornosť pozvaných hostí aj okoloidúcich majestátne ťahače F-Max. Galavečer otvoril a prítomných privítal Péter Stefkó, výkonný riaditeľ spoločnosti Delta-Truck Kft., oficiálneho importéra značky Ford Trucks v Maďarsku a na Slovensku. Delta Truck a Ford Trucks spolupracujú už štvrtý rok a úzku kooperáciu ocenil vo svojom prejave aj Barış Akyalçına, Managing Director Ford Trucks pre región Central & Eastern Europe.

Podľa jeho slov má značka Ford Trucks v regióne významné plány a darí sa jej ich postupne napĺňať. „Keď sme vstúpili na trhy v strednej a vćhodnej Európe, našim cieľom bolo v období troch rokov dosiahnuť viditeľný trhový podiel, teda aspoň 5 %. V Rumunsku už máme trhový podiel 5 %, v Maďarsku 4 %, veľmi dobre sa nám darí aj na Slovensku. Všetko sa teda vyvíja podľa plánu,“ skonštatoval Barış Akyalçına a zároveň odovzdal manažmentu spoločnosti Delta-Truck ocenenie za najúspešnejšieho predajcu značky Ford Trucks. Vyzdvihol prístup spoločnosti Delta-Truck smerom k zákazníkom a silné zameranie na naplnenie ich potrieb.

S vývojom predaja značky Ford Trucks v Maďarsku a na Slovensku je spokojný aj Ferenc Gőgh, obchodný manažér a Managing Director Delta-Truck Kft. Okrem obchodných úspechov značky Ford Trucks v minulom roku vyzdvihol aj kvalitnú a hustú servisnú sieť v Maďarsku aj na Slovensku. Následne prítomným za pomoci videa a animácií bližšie predstavil nový ťahač F-Max, jeho najmodernejšie technológie, komfortný interiér a pokročilé funkcie sieťového pripojenia. Práve tieto vlastnosti podľa neho robia z ťahača F-Max skvelé, konkurencieschopné vozidlo, ktoré spĺňa aj tie najnáročnejšie dlhodobé potreby.

Po príhovoroch čakala na hostí nezabudnuteľná galavečera s veľkolepými tanečnými a akrobatickými predstaveniami. V rámci dočasnej výstavy Múzea výtvarného umenia si taktiež mohli pozrieť diela svetoznámeho talianskeho sochára, maliara, architekta a básnika Michelangela. Záujem domácej scény o Ford Trucks F-Max dokazuje aj skutočnosť, že na galavečer prišlo viac ako tristo hostí, vrátane niekoľkých popredných dopravcov. Veľmi dobrú spätnú väzbu od nich získal aj samotný ťahač.

F-Max sa tak veľkolepo uviedol na slovenský trh. Ďalšiu príležitosť na zoznámenie sa s ním budú mať zákazníci počas Ford Trucks Roadshow 2019, ktorá sa uskutoční 29.4. v Košiciach, 2.5. v Žiline, 3.5. vo Zvolene a 6.5. v Nových Zámkoch.

 

Pre viac informácií kontaktujte:
Jaroslav ŠROL, Commercial Manager, Delta-Truck s.r.o.
Adresa: Cesta na Senec 18, 821 04 Bratislava
Mobil: + 421 905 852 638
E-mail: jaroslav.srol@deltatruck.sk
www.deltatruck.sk
www.viaberauto.com
www.fordtrucks-slovakia.sk

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber