GIRO D’IATALIA 2020 NA ČELE S ŤAHAČOM FORD TRUCKS F-MAX OD VIARENT

Na štarte medzinárodných cyklistických pretekov Giro d’Italia 2020 v Maďarsku pôjde pred pelotónom štýlové sprievodné vozidlo — ťahač Ford F-Max, s dizajnom oslavujúcim viac ako sto ročnú tradíciu týchto cyklistických pretekov. Spoločnosť Delta-Truck sponzoruje podujatie aj svojimi ľahkými úžitkovými vozidlami z ponuky spoločnosti VIARENT.

Publikovaný :


Prvé cyklistické preteky Giro d’Italia odštartovali v Miláne 13. mája 1909 a odvtedy sa vyformovali na jedno z najprestížnejších medzinárodných športových podujatí. Tri etapy sezóny 2020 sa po prvýkrát budú konať v Maďarsku v spolupráci s maďarskou Národnou agentúrou pre šport (Nemzeti Sportügynökség (NSÜ)). Tohtoročnú prvú etapu odštartujú cyklisti 9. mája v Budapešti. Prvý úsek pre tých najlepších pretekárov povedie od Námestia hrdinov k Budínskemu hradu s dĺžkou 9,5 km. Nasledujúci deň cyklisti vyštartujú z Budapešti na 193 kilometrov dlhú trasu do Győru, prekonávajúc pohoria Pilis a Vértes. Posledná etapa v Maďarku ich čaká 11. Mája, počas ktorej zdolajú vzdialenosť 197 kilometrov medzi mestami Székesfehérvár, Hévíz a Nagykanizsa.

Podľa tradície.

Počas pretekov v Taliansku  tradične sprevádzal pretekárov Giro d’Italia americký ťahač, preto NSÜ požiadala maďarského importéra Ford Trucks, Delta-Truck Kft., respektíve jej divíziu prenájmu vozidiel – VIARENT, aby ako partner podujatia na túto udalosť zabezpečilo ťahač FORD F-MAX. Spoločnosť Delta-Truck Kft. a VIARENT práve hľadali možnosť podpory športových aktivít, preto túto čestnú úlohu s veľkým nadšením prijali. F-Max odetý vo farbách pretekov Giro d’Italia pôjde po trase dve hodiny pred cyklistami. V prvej etape ako sólo ťahač, v druhej už ako súprava s plachtovým návesom značky Kögel. Súprava ponesie pretekárom balenú minerálnu vodu a na zastávkach budú hostesky rozdávať propagačné materiály. Ľahké úžitkové vozidlá poskytne spoločnosť VIARENT pod záštitou skupiny spoločností Delta-Truck.

Spoločné hodnoty

Pri príležitosti Giro d’Italia bude Delta-Truck Kft. a VIARENT prezentovať vlastný pavilón v Budapešti na Námestí hrdinov (Hősök tere). Zároveň sa so svojím ťahačom a dodávkami objaví vo viacerých mestách, cez ktoré budú cyklisti prechádzať.

VIARENT, rovnako ako jazdci Giro d’Italia, je stelesnením výkonu, efektívnosti, vytrvalosti a presnosti.

Pretekárom želáme veľa šťastia!

VIARENT je zlatým partnerom Giro d’Italia 2020 Hungary Grande Partenza / Big Start / Nagy Rajt

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber