Gusti vám ukáže…

…na čo všetko sa dá dodávka využiť.

Vybrať vozidlo

Publikovaný :

Spoločnosť Viarent ponúka všetky typy úžitkových vozidiel na všetky druhy prepravných úloh, či už do krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu. Takto sa môžu naši zákazníci na sto percent sústrediť na to, čomu najlepšie rozumejú – na svoje podnikanie. A pokiaľ ide o vozidlá, môžu dôverovať spoľahlivému a profesionálnemu partnerovi.

Aby bol podnik v dnešných časoch úspešný, je nevyhnutné, aby jeho vozidlá fungovali čo najefektívnejšie, najspoľahlivejšie a aby boli vždy pripravené na použitie. Zároveň ich technické špecifikácie a dizajn musia čo najlepšie zodpovedať konkrétnym dopravným úlohám. Ich pravidelné obstarávanie si však vyžaduje dostatočné skúsenosti a odborné znalosti, ktoré jednotlivec alebo malý podnikateľ nemusí mať, napríklad remeselník, pekár, kvetinár, prvovýrobca, ale najmä súkromná osoba. Často nimi nedisponujú ani väčšie spoločnosti. Riešením v takomto prípade je prenájom vozidiel od spoľahlivého a skúseného partnera, ako je Viarent Kft.

 

Vyhovuje všetkým potrebám

Viarent, ako jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na prenájom úžitkových vozidiel v strednej Európe, disponuje mimoriadne širokou škálou produktov od suchých a chladiarenských dodávok cez nákladné vozidlá s rôznymi nadstavbami, minibusy s kapacitou až 25 osôb, čisto elektrické dodávky až po ťahače s návesmi. Firmy aj súkromné osoby si ich môžu prenajať na jeden deň aj na niekoľko rokov. Okrem Szigetszentmiklósu a Budapešti sú teraz úžitkové vozidlá dostupné aj v Debrecíne, Győri, Szombathelyi a na slovensku v Senci.

 

Komplexné služby

Ďalšou výhodou flexibilných prenájmov spoločnosti Viarent je to, že okrem nákladov na vodiča a pohonných hmôt zahŕňajú všetko, čo súvisí s prevádzkou vozidla, od servisu až po poistenie. Vďaka tomu si jednoducho naplánujete náklady spojené s vozidlom. Navyše v prípade poruchy vykoná spoločnosť Viarent opravu čo najskôr alebo poskytne náhradné vozidlo, aby nedošlo k výpadku vašej činnosti. Vďaka vynikajúcemu technickému a estetickému stavu robia tieto vozidlá dobrý dojem na vašich partnerov a v prípade dlhodobého prenájmu môžete na vozidlá umiestniť aj svoju vlastnú firemnú identitu. Kvôli úspore paliva je vo vozidlách integrovaný informačný systém, ktorý umožňuje nepretržité sledovanie vozidiel a výkonov vodičov. V neposlednom rade za vás preberieme administratívnu záťaž, čím taktiež dosiahnete hospodárnejšiu prevádzku. Vzhľadom na charakter prenájmu, sa môžete výmenou vozidla flexibilne a rýchlo prispôsobiť meniacim sa potrebám vašich zákazníkov, obchodných partnerov a prepravným úlohám. To všetko vás významne zbaví starostí s prevádzkovaním úžitkových vozidiel, a tak sa môžete skutočne sústrediť na vlastné podnikanie.

 

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber