• Dodávka s dvojitou kabínou Citroën Jumper prenájom

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Citroën Jumper volt – Ľahký sklápač Citroën Jumper

  V prípade dvojkabínovej verzie je nákladný priestor v porovnaní s jednokabínovou verziou menší. Počet miest na sedenie sa však zvýši z 3 na 7.

  Viac
  • Nosnosť

   0,5 - 1,1 t

  • Objem nákladného priestoru

   1,5 m³

  • Motor

   120 - 163 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Konštrukcia s dvojitou kabínou ponúka riešenie pre tých, ktorí by okrem zásielky chceli efektívne premiestniť aj pracovnú silu. Oproti verzii s jednoduchou kabínou má menší nakladací priestor, ale počet miest na sedenie je výrazne vyšší, namiesto 3 je ich 7, čo umožňuje prepravu väčšieho tímu. Konštrukcia úložných priestorov pod sedadlami je kľúčová, pretože umožňuje zachovať významnú dĺžku podlahy v nakladacom priestore, takže je možné zabezpečiť aj prepravu potrebných nástrojov, náradia alebo iných materiálov.

  Sklopením sedadiel sú tieto skryté, všestrannosť a praktickosť vozidla zvyšujúce úložné priestory ľahko dostupné. Toto riešenie môže byť obzvlášť užitočné v sektoroch, v ktorých je rovnako dôležité bezpečné a usporiadané skladovanie pracovných nástrojov a spoločná preprava pracovníkov.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké nákladné vozidlá ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Citroën Jumper volt – Ľahký sklápač Citroën Jumper

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber