• Dodávka s dvojitou kabínou Fiat Ducato prenájom

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Fiat Ducato

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Fiat Ducato je možné si prenajať, v záujme najefektívnejšieho výkonu práce, s kabínou pre 7 osôb a plošinou.

  Viac
  • Nosnosť

   0,5 - 1,1 t

  • Objem nákladného priestoru

   1,5 m³

  • Motor

   120 - 178 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Prenájom dvojkabínového ľahkého nákladného vozidla Fiat Ducato je dokonalým riešením pre tých, ktorí považujú za rovnako dôležitú bezpečnú prepravu zásielky, aj zamestnancov. Kombinácia kabíny pre 7 osôb a priestrannej korby umožňuje, aby tím cestoval spoločne s materiálom a náradím, čo ešte viac zvyšuje efektivitu práce. Zvláštnosťou Fiat Ducato je, že aj popri dvojkabínovej konštrukcii zostáva mimoradne všestranné, takže sa ľahko prispôsobí akejkoľvek úlohe, či už sa jedná o stavebníctvo, podujatia alebo o prepravu väčších skupín.

  V záujme dokonalého prispôsobenia sa individuálnym požiadavkám je k dispozícii veľa možností aj v súvislosti s nadstavbou, o ktorých vám poskytnú bližšie informácie naši predajcovia. Či už sa jedná o špeciálnu nadstavbu alebo špecifické doplnky, ľahké nákladné vozidlo Fiat Ducato možno flexibilne prispôsobiť, aby maximálne vyhovovalo vašim požiadavkám.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké nákladné vozidlá ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Fiat Ducato

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber