• Elektrická dodávka Mercedes-Benz eSprinter

  Prenájom elektrická dodávky Mercedes-Benz eSprinter

  Mercedes-Benz eSprinter má efektívny elektrický pohon do 85 kW (116 k). eSprinter je dostupný v štandardných dĺžkach (A2), s vysokou strechou a nákladným priestorom 12 m3, ktorý nie je nijako obmedzený elektrickým pohonom. Užitočné zaťaženie môže byť až 1 200 kg v závislosti od vyhotovenia.

  Viac
  • Nosnosť

   0,8-1,2 t

  • Objem nákladného priestoru

   12 m3

  • Motor

   85 kw

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Mercedes-Benz eSprinter má efektívny elektrický pohon do 85 kW (116 k). eSprinter je dostupný v štandardných dĺžkach (A2), s vysokou strechou a nákladným priestorom 12 m3, ktorý nie je nijako obmedzený elektrickým pohonom. Užitočné zaťaženie môže byť až 1 200 kg v závislosti od vyhotovenia. Vhodné na prepravu do 157 km bez lokálnych emisií.

  Za 25 minút sa dá nabiť na 80 %¹. Nabíjanie je možné striedavým prúdom (AC) a maximálnym nabíjacím výkonom 7,4 kW rovnako, ako aj jednosmerným prúdom (DC) a maximálnym nabíjacím výkonom 20 kW. Voliteľnú vysokonapäťovú batériu (35 kW) s maximálnym nabíjacím výkonom 80 kW jednosmerným prúdom, ktorá je súčasťou sériovej výbavy, môžete len za 20 minút na rýchlonabíjacej stanici na jednosmerný prúd nabiť z 10 % na 80 %.

  Mercedes-Benz eSprinter s elektrickým pohonom dosahuje vysokú úroveň aj z hľadiska bezpečnosti. Hnacia reťaz a vysokonapäťové vodiče sú zabudované do rámu s ochranou. Batériový systém pred poškodením zospodu chráni aj ochranný plech.

  Skutočne účinný elektromotor presvedčí svojho používateľa vysokou ťažnou silou a mimoriadne hladkým chodom. Elektromotor je v porovnaní so spaľovacím motorom výrazne účinnejší, takmer nehlučný a jeho maximálny krútiaci moment je dostupný už od prvej otáčky motora. Ak elektrické vozidlá elektrickú energiu získavajú z alternatívneho zdroja energie, pohon neprodukuje emisie. Vďaka tomuto elektromotoru sa z neho stáva hospodárny a ekologicky orientovaný pohon v mestách so súčasným vysokým stupňom znečistenia a čoraz prísnejšími emisnými normami. Umocňuje to aj skutočnosť, že elektromotory obsahujú menej opotrebiteľných dielov a vyžadujú menej údržby ako spaľovacie motory.

  ¹ Doba nabitia batérie závisí od nabíjacej infraštruktúry.

  Ilustračné foto. Dostupné vozidlo sa môže líšiť farbou, rokom výroby a výbavou.

  Požiadať o ponuku

  Prenájom elektrická dodávky Mercedes-Benz eSprinter

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber