• Skriňová dodávka Renault Master prenájom

  Skriňové ľahké nákladné vozidlo Renault Master

  Skriňové ľahké nákladné vozidlo Renault Master si môžete prenajať s objemom nákladného priestoru až 22 m³ a nosnosťou 1 300 kg.

  Viac
  • Nosnosť

   0,8 - 1,3 t

  • Objem nákladného priestoru

   16 - 22 m³

  • Motor

   135 - 180 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Prenájom skriňového ľahkého nákladného vozidla Renault Master ponúka ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé vozidlo na bezpečnú prepravu veľkého alebo ťažkého tovaru v uzavretom priestore. Ľahké nákladné vozidlo na prenájom je dostupné s nákladným objemom až do 22 m3 a užitočnou nosnosťou až do 1300 kg, čo zabezpečí účinnú a bezpečnú prepravu tovaru do cieľa.

  Renault Master je k dispozícii vo viacerých variantoch, vrátane verzie s dlhým a extra dlhým rázvorom, a tiež s motorom až do 180 koní, čo poskytuje dostatok sily na premiestňovanie ťažkých bremien. V záujme lepšej priľnavosti je tu možnosť výberu dvojitej pneumatiky, ktorá ešte viac zvyšuje stabilitu vozidla, obzvlášť v prípade ťažšíeho alebo nevyváženého nákladu.

  V prípade individuálnych požiadaviek sa neváhajte obrátiť na našich kolegov, ktorí sú prípravení vyhotoviť ponuku prispôsobenú na váš podnik a tým zabezpečiť, že prenajaté ľahké nákladné vozidlo bude dokonale vyhovovať vašim obchodným potrebám.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké nákladné vozidlá ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Skriňové ľahké nákladné vozidlo Renault Master

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber