Môžete si doň sadnúť už začiatkom jesene!

Ford Trucks F-MAX v poslednej dobe zvýšil svoju atraktivitu ešte viac. Teraz je možné vyzdvihnúť si ho pozoruhodne rýchlo v porovnaní so súčasnými trhovými podmienkami, a to už do troch mesiacov od objednávky. Zákazníci takto môžu uviesť svoj nový ťahač F-MAX do prevádzky už v septembri.

Publikovaný :

Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva – toto príslovie platí teraz obzvlášť v prípade spoločnosti Delta-Truck s.r.o., keďže slovenský dovozca Ford Trucks vie prijať objednávku na čoraz populárnejší ťahač F-MAX s dodacou lehotou už do troch mesiacov. Spoločnosť Delta-Truck ponúka za základnú cenu najväčšiu kabínu pre tento model, najvýkonnejší motor a najdôležitejšie vybavenie zvyšujúce komfort, bezpečnosť a účinnosť, čím vyhovuje potrebám veľkej väčšine zákazníkov činných v medzinárodnej nákladnej doprave. Tým je jej ponuka vo veľkej miere štandardizovaná, takže dokáže ľahko zaviazať výrobné miesta v dostatočnom predstihu. Preto môže svojich partnerov teraz obslúžiť za podstatne kratší čas v porovnaní s konkurenciou.

Čoraz úspešnejší

Samozrejme, dopyt po F-MAX rastie aj v dôsledku komplexnej modernizácie uskutočnenej začiatkom tohto roka. Ekonomický balík Eco+, ktorý poskytuje efektívnejšiu prevádzku, bol na trhu rovnako úspešne prijatý ako digitálne služby ConnecTruck, vrátane funkcie poskytujúcej spätnú väzbu o štýle jazdy v reálnom čase. „Vlajková loď Ford Trucks je navyše práve v najlepšom veku. Má viac ako dva roky, medzičasom už vyrástla z menších detských chorôb a považuje sa za zrelé, absolútne spoľahlivé vozidlo. Vieme to nielen zo spätnej väzby od našich zákazníkov, ale aj zo skúseností vozového parku požičovní vozidiel VIARENT patriacich do skupiny firiem Delta-Truck. Už prvé modely s rokom výroby 2019 sa považovali za spoľahlivé, odvtedy sa počet problémov a prestojov v servise natoľko minimalizoval, až sa v súčasnosti považujú za zanedbateľné. Vzhľadom na uvedené okolnosti vidíme veľkú šancu, že svoj cieľ 6 % podielu na trhu s modelom F-MAX do konca roka dosiahneme” – uviedol Ferenc Gőgh, výkonný riaditeľ spoločnosti Delta-Truck s.r.o.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber