Najvyššia kvalita Delta Truck – Top Quality

Vysoká kvalita produktov a služieb je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Čo to však znamená v praxi? Výborným príkladom sú služby spoločnosti Delta-Truck: TOP QUALITY lízing a TOP QUALITY vozidlá.

Publikovaný :

TOP QUALITY lízing

Ide o operatívny lízing použitých vozidiel. Jeho veľkou výhodou je, že všetky vozidlá Delta-Truck výborne pozná, pretože ich vlastní. „Autá poznáme počas celej doby ich fungovania, ide totiž o výlučne naše vozidlá, ktoré predávame formou operatívneho lízingu,“ hovorí Dominik Lenkei, obchodný manažér spoločnosti Delta-Truck. „V ponuke máme troj-, štvor- aj päťročné autá, závisí to aj od toho, čo konkrétne zákazník hľadá,“ dopĺňa.

Ako to funguje?

Hodnota auta financovaného cez Top Quality leasing je tvorená z troch častí. Desať percent tvorí zvyčajne akontácia. Ďalších 30 % predstavuje zostatková hodnota vozidla. Zvyšných 60 % financuje zákazník pomocou banky. Zákazník teda cez operatívny lízing platí iba 70 % hodnoty vozidla (10 % akontácia + 60 % hodnoty). Lízing je štandardne viazaný fixne na obdobie troch rokov, Delta-Truck ale robí maximum, aby svojim zákazníkom aj tento produkt prispôsobila podľa ich možností a požiadaviek.

Po troch rokoch poskytuje Delta-Truck garanciu spätného odkupu. Zákazník sa teda môže rozhodnúť, či vozidlo predá späť za zostatkovú cenu (spomínaných 30 % hodnoty) alebo si ho ponechá. „Podmienky aj cena v prípade spätného odkupu sú samozrejme dopredu stanovené a dohodnuté, aby bol celý proces transparentný,“ hovorí Dominik Lenkei.

TOP QUALITY lízing predstavuje veľmi výhodnú formu financovania pri kúpe vozidiel do autoparku. „Ak niekto uvažuje o kúpe jazdeného vozidla, v súčasnosti považujem financovanie cez TOP QUALITY lízing za najlacnejší variant. Zákazník nie je zaťažený zbytočne veľkou mesačnou splátkou,“ hodnotí Dominik Lenkei.

Množstvo výhod

TOP QUALITY lízing prináša okrem už spomínaných aj množstvo ďalších výhod. Uzavretie zmluvy a prebratie vozidlá sa dá uskutočniť už do 24 hodín. Splátkové kalendáre sú flexibilné a šité na mieru podľa potrieb zákazníka.

TOP QUALITY vozidlá – kvalitné jazdené vozidlá

Ide o produkt zahŕňajúci predaj použitých vozidiel. Aj tu platí, že Delta-Truck pozná ich stav a kompletnú servisnú históriu. Vozidlá označené značkou TOP QUALITY pochádzajú zo spoľahlivého zdroja, sú pravidelne servisované a majú garantovaný počet najazdených kilometrov. Na tieto vozidlá sa dokonca poskytuje aj časovo obmedzená záruka. Zákazník tak má istotu, že za výhodnú cenu si kupuje preverené, pravidelne servisované a spoľahlivé vozidlo

Zdieľanie

TRUCK NEWS

NECHOĎTE SI PRE TROFEJE!

Žiaľ, aj v našej krajine sa s kýmkoľvek môže ľahko stať, že svojou dodávkou alebo nákladným autom zrazí väčšiu divú zver, zvyčajne srnku, jeleňa alebo diviaka. Takéto nehody sú pre zviera zvyčajne smrteľné, spôsobujú značné…

ZAŽEŇTE STRACH Z PORUCHY VOZIDLA!

Na súčasnom ostro konkurenčnom trhu s dodávkami práve včas (just-in-time) a vysokými pokutami za meškanie sú neočakávané prestoje jedným z najväčších nepriateľov dopravcov, napríklad v dôsledku technickej poruchy. Odborníci spoločnosti Volvo Trucks zozbierali osem najčastejších…

V BEZPEČÍ AJ NA ŠMYKĽAVEJ CESTE

Koncom tohto týždňa prichádza jeseň, čo znamená, že v nasledujúcich týždňoch budeme musieť jazdiť v daždi a na mokrých cestách čoraz častejšie. V novembri sa môžu vyskytnúť zľadovatené cesty v dôsledku ranných mrazov, po ktorých…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber