Najvyššia kvalita Delta Truck – Top Quality

Publikovaný :

Vysoká kvalita produktov a služieb je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Čo to však znamená v praxi? Výborným príkladom sú služby spoločnosti Delta-Truck: TOP QUALITY lízing a TOP QUALITY vozidlá.

TOP QUALITY lízing

Ide o operatívny lízing použitých vozidiel. Jeho veľkou výhodou je, že všetky vozidlá Delta-Truck výborne pozná, pretože ich vlastní. „Autá poznáme počas celej doby ich fungovania, ide totiž o výlučne naše vozidlá, ktoré predávame formou operatívneho lízingu,“ hovorí Dominik Lenkei, obchodný manažér spoločnosti Delta-Truck. „V ponuke máme troj-, štvor- aj päťročné autá, závisí to aj od toho, čo konkrétne zákazník hľadá,“ dopĺňa.

Ako to funguje?

Hodnota auta financovaného cez Top Quality leasing je tvorená z troch častí. Desať percent tvorí zvyčajne akontácia. Ďalších 30 % predstavuje zostatková hodnota vozidla. Zvyšných 60 % financuje zákazník pomocou banky. Zákazník teda cez operatívny lízing platí iba 70 % hodnoty vozidla (10 % akontácia + 60 % hodnoty). Lízing je štandardne viazaný fixne na obdobie troch rokov, Delta-Truck ale robí maximum, aby svojim zákazníkom aj tento produkt prispôsobila podľa ich možností a požiadaviek.

Po troch rokoch poskytuje Delta-Truck garanciu spätného odkupu. Zákazník sa teda môže rozhodnúť, či vozidlo predá späť za zostatkovú cenu (spomínaných 30 % hodnoty) alebo si ho ponechá. „Podmienky aj cena v prípade spätného odkupu sú samozrejme dopredu stanovené a dohodnuté, aby bol celý proces transparentný,“ hovorí Dominik Lenkei.

TOP QUALITY lízing predstavuje veľmi výhodnú formu financovania pri kúpe vozidiel do autoparku. „Ak niekto uvažuje o kúpe jazdeného vozidla, v súčasnosti považujem financovanie cez TOP QUALITY lízing za najlacnejší variant. Zákazník nie je zaťažený zbytočne veľkou mesačnou splátkou,“ hodnotí Dominik Lenkei.

 

Množstvo výhod

TOP QUALITY lízing prináša okrem už spomínaných aj množstvo ďalších výhod. Uzavretie zmluvy a prebratie vozidlá sa dá uskutočniť už do 24 hodín. Splátkové kalendáre sú flexibilné a šité na mieru podľa potrieb zákazníka.

TOP QUALITY vozidlá – kvalitné jazdené vozidlá

Ide o produkt zahŕňajúci predaj použitých vozidiel. Aj tu platí, že Delta-Truck pozná ich stav a kompletnú servisnú históriu. Vozidlá označené značkou TOP QUALITY pochádzajú zo spoľahlivého zdroja, sú pravidelne servisované a majú garantovaný počet najazdených kilometrov. Na tieto vozidlá sa dokonca poskytuje aj časovo obmedzená záruka. Zákazník tak má istotu, že za výhodnú cenu si kupuje preverené, pravidelne servisované a spoľahlivé vozidlo.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber