Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Publikovaný :


Smelý tábor poskytuje pomoc deťom s onkologickými alebo chronickými ochoreniami a ich rodinám a pomáha im v návrate do bezstarostného detstva. Pomocou rekreačnej terapie v tábore postavia deti pred výzvy a dodajú im tak pocit úspechu a sebavedomie. Jednak usporadúvajú prázdninové programy vo svojom rekonštruovanom, modernom a úplne bezbariérovom tábore v meste Hatvan. Ale taktiež prinášajú smiech k nemocničným lôžkam a aj do komunít na jednotlivých oddeleniach. Skupina firiem Delta-Truck a VIARENT podporuje tieto rekreačné programy pravidelnými darmi a prispieva tak k uzdraveniu a radosti detí.

Péter Stefkó, konateľ týchto spoločností sa k tejto téme vyjadril nasledovne: „Prácu charitatívnej organizácie Smelý tábor považujem za veľmi hodnotnú a užitočnú, na území Maďarska je úplne jedinečná. Bolo by dobré, keby bolo v našej krajine založených viac takýchto organizácií, pretože sa nedá všetko nechať len na verejné zdravotníctvo. Už predtým som navštívil tento detský tábor pôsobiaci v Maďarsku, kde sa rekreujú deti liečené na vážne ochorenia. Zúčastnil som sa aj na viacerých podujatiach, benefičných večierkoch, ktoré organizovali. Je dôležité vyzdvihnúť dobrú kvalitu organizácie týchto podujatí, ktorá je nevyhnutná pre bezproblémovú realizáciu detských programov a tiež zábavu hostí zúčastňujúcich sa na charitatívnej akcii. Verím v zásadu dobrovoľnej dobročinnosti a každého nabádam, aby sa, ak je to v jeho možnostiach, pripojil. Nie je lepší pocit, ako pomáhať a priniesť tým trocha radosti do bežných dní tých, ktorí sú odkázaní na pomoc.” Držiac sa týchto zásad bude skupina firiem Delta-Truck a VIARENT, podľa svojich možností, podporovať Nadáciu Smelý tábor aj v budúcnosti. Pretože je dôležité, aby ako jeden z popredných obchodníkov s motorovými vozidlami na domácom trhu úžitkových vozidiel a taktiež prenajímateľov motorových vozidiel, išli ostatným príkladom!

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber