Festival Majstrovstiev Európy ťahačov

Srdečne vás pozývame na festival Majstrovstiev Európy ťahačov ktoré sa budú konať 26.-27. augusta na Hungaroringu, kde ako vystavovatelia vám predstavíme najnovšie modely Ford Trucks.

Publikovaný :

Pozvánka na festival Majstrovstiev Európy ťahačov

Stretneme sa na Hungaroringu!

Žiaden milovník nákladných vozidiel si nesmie nechať ujsť udalosť šampionátu Majstrovstiev Európy ťahačov. Už nemusíte tak dlho čakať, keďže sa bude konať koncom augusta na Hungaroringu. Potrebujete ešte ďalšie argumenty? Návštevníci výstaviska sa môžu oboznámiť aj s nákladnými vozidlami Ford Trucks!

Po niekoľkoročnej prestávke sa pred dvoma rokmi, v roku 2015, vrátil festival Majstrovstiev Európy ťahačov do Maďarska čo spôsobuje nesmiernu radosť obdivovateľom veľkých strojov. Na základe doterajších výsledkov sezóny môžu návštevníci očakávať vzrušujúce preteky a súboje, keďže dvojnásobný európsky šampión, Norbert Kiss, je v celkovom poradí na druhom mieste, zatiaľ čo minuloročný obhajca titulu, Jochen Hahn na treťom mieste len s niekoľkobodovou stratou.

Okrem veľkolepých závodoch si Delta-Truck pripravil ozajstnú špecialitu na túto udalosť: cez víkend sa môžu klienti a návštevníci osobne zoznámiť s výberom nákladných vozidiel Ford Trucks ktoré sú dostupné výhradne cez sieť spoločnosti Delta Truck, respektíve vám zamestnanci spoločnosti odpovedia na otázky týkajúce sa tejto produktovej rady.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber