Festival Majstrovstiev Európy ťahačov

Srdečne vás pozývame na festival Majstrovstiev Európy ťahačov ktoré sa budú konať 26.-27. augusta na Hungaroringu, kde ako vystavovatelia vám predstavíme najnovšie modely Ford Trucks.

Publikovaný :

Pozvánka na festival Majstrovstiev Európy ťahačov

Stretneme sa na Hungaroringu!

Žiaden milovník nákladných vozidiel si nesmie nechať ujsť udalosť šampionátu Majstrovstiev Európy ťahačov. Už nemusíte tak dlho čakať, keďže sa bude konať koncom augusta na Hungaroringu. Potrebujete ešte ďalšie argumenty? Návštevníci výstaviska sa môžu oboznámiť aj s nákladnými vozidlami Ford Trucks!

Po niekoľkoročnej prestávke sa pred dvoma rokmi, v roku 2015, vrátil festival Majstrovstiev Európy ťahačov do Maďarska čo spôsobuje nesmiernu radosť obdivovateľom veľkých strojov. Na základe doterajších výsledkov sezóny môžu návštevníci očakávať vzrušujúce preteky a súboje, keďže dvojnásobný európsky šampión, Norbert Kiss, je v celkovom poradí na druhom mieste, zatiaľ čo minuloročný obhajca titulu, Jochen Hahn na treťom mieste len s niekoľkobodovou stratou.

Okrem veľkolepých závodoch si Delta-Truck pripravil ozajstnú špecialitu na túto udalosť: cez víkend sa môžu klienti a návštevníci osobne zoznámiť s výberom nákladných vozidiel Ford Trucks ktoré sú dostupné výhradne cez sieť spoločnosti Delta Truck, respektíve vám zamestnanci spoločnosti odpovedia na otázky týkajúce sa tejto produktovej rady.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber