Prečo je lepšie prenajať?

Dnešný svet je plný zmien, a pre dopravu to platí zvlášť. Neustále sa meniace prostredie so sebou častokrát prináša výzvy, na ktorých zvládnutie je potrebné množstvo úsilia a času. Existuje ale riešenie, ktoré dopravcom dokáže výrazne pomôcť.

Publikovaný :

V turbulentnom prostredí je prvoradá flexibilita. Promptné reakcie na zmeny pomáhajú úspešným dopravcom udržať a posilniť si vzťahy so svojimi zákazníkmi. A presne takúto flexibilitu poskytujú riešenia od spoločnosti Viarent.

Obrovské množstvo benefitov

Riešenia od Viarentu prinášajú jeho zákazníkom efektívne riešenia s priadnou hodnotou. Jedným z príkladov je vopred plánovateľná cena prepravy, pretože okrem nájomného za vozidlo alebo prípojné vozidlo, neplatí zákazník žiadne dodatočné náklady ako servis, dane, poistenie a pod.). Vozidlá môže dostať k dispozícii už po úhrade jedného mesačného nájomného. Tu ale zoznam benefitov iba začína.

Všetky vozidlá sú vo vynikajúcom technickom a estetickom stave, pravidelná údržba pomáha predchádzať nečakaným udalostiam, no ak sa predsa len niečo stane, Viarent zabezpečí okamžitú opravu alebo náhradné vozidlo. Zákazník tak má istotu, že jeho tovar dorazí na miesto určenia za každých okolností.

Celú administratívu ohľadom prenájmu, od vybavenia EČV, cez daňové povinnosti až po poistenie či technické záležitosti zabezpečuje Viarent. Vozidlá vždy spĺňajú všetky zákonné požiadavky, takže jediné, čo klient musí urobiť, je dohodnúť si podmienky prenájmu podľa svojich požiadaviek.

Viarent k tomuto cieľu pristupuje flexibilne, a pomáha svojim klientom vybrať správne vozidlá na každú prepravnú úlohu, alebo v prípade zmien vozidlá bez problémov vymení za iné. Pri dlhodobých prenájmoch dokonca poskytuje svojim zákazníkom možnosť polepiť si vozidlá vlastnou grafikou alebo logom. Všetky vozidlá sú vybavené najmodernejšími technológiami a systémami, ktoré zákazníkom umožňujú neustále kontrolovať vozidlo a vodiča a dosahovať tak hospodárnosť jednotlivých jázd.

Od dodávky až po náves

A teraz to najlepšie. Viarent ponúka na prenájom kompletnú paletu vozidiel: dodávky, úžitkové vozidlá od 3,5 to 7 ton, nákladné vozidlá od 7,5 do 18 ton, ťahače aj plachtové, chladiarenské či špeciálne návesy. Ponuka, ktorá sa prispôsobí naozaj každej úlohe.

Široká ponuka ale nie je jediné, v čom je Viarent vyniká. Stredobodom služieb spoločnosti Viarent sú potreby jej zákazníkov. Preto ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne, a vyvíja maximum pre to, aby zákazník dostal riešenie, z ktorého bude profitovať. Bezchybný zákaznícky servis je súčasťou DNA spoločnosti Viarent

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber