Prvý F-Max vo flotile NAD Nitra

Aktuálny držiteľ titulu International Truck of the Year, Ford Trucks F-Max, sa postupne udomácňuje na našom trhu. Nedávno pribudol prvý ťahač F-Max aj do flotily NAD Nitra.

Publikovaný :

Akciová spoločnosť Nákladná automobilová doprava Nitra (NAD Nitra) pôsobí v oblasti dopravy a logistiky už od roku 1991. Opiera sa o viac ako 26 rokov skúseností v oblasti prepravy a zasielateľstva a je tiež členom združenia ČESMAD. Špecializuje sa na medzinárodnú aj vnútroštátnu dopravu v rámci Európy a disponuje vlastným vozovým parkom.

Flotilu NAD Nitra tvorí viac ako 50 vozidiel a len nedávno do nej pribudol aj spomínaný nový prírastok – nový ťahač Ford Trucks F-Max. Stalo sa tak najmä zásluhou skúseného obchodného zástupcu spoločnosti Ford Trucks Slovensko, Marcela Šuleka. „O výhodnosti tejto investície nás presvedčil Marcel,“ hovorí Ing. Igor Škutil ml., výkonný riaditeľ NAD Nitra. Ako hovorí, sami sú plní očakávaní, čo spoločnosti nový F-Max prinesie. „Je to prvé vozidlo vo flotile. Chceme ho vyskúšať a zistiť, akú pridanú hodnotu nám prinesie. Dôležité pre nás je, aby vozidlo spoľahlivo fungovalo počas celých troch rokov,“ hovorí pán Škutil ml.

„NAD Nitra je v doprave veľmi významnou spoločnosťou, preto nás teší, že sa rozhodli vyskúšať kvality nového modelu F-Max,“ hovorí Jaroslav Šrol, obchodný a marketingový manažér značky Ford Trucks na Slovensku.

Ťahačov F-Max na našich cestách pribúda čoraz viac. Je to dôkazom toho, že Ford Trucks vyvinul kvalitné vozidlo, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňa očakávania svojich majiteľov aj vodičov, ktorí s ním brázdia cesty naprieč kontinentom.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber