Prvý F-Max vo flotile NAD Nitra

Aktuálny držiteľ titulu International Truck of the Year, Ford Trucks F-Max, sa postupne udomácňuje na našom trhu. Nedávno pribudol prvý ťahač F-Max aj do flotily NAD Nitra.

Publikovaný :

Akciová spoločnosť Nákladná automobilová doprava Nitra (NAD Nitra) pôsobí v oblasti dopravy a logistiky už od roku 1991. Opiera sa o viac ako 26 rokov skúseností v oblasti prepravy a zasielateľstva a je tiež členom združenia ČESMAD. Špecializuje sa na medzinárodnú aj vnútroštátnu dopravu v rámci Európy a disponuje vlastným vozovým parkom.

Flotilu NAD Nitra tvorí viac ako 50 vozidiel a len nedávno do nej pribudol aj spomínaný nový prírastok – nový ťahač Ford Trucks F-Max. Stalo sa tak najmä zásluhou skúseného obchodného zástupcu spoločnosti Ford Trucks Slovensko, Marcela Šuleka. „O výhodnosti tejto investície nás presvedčil Marcel,“ hovorí Ing. Igor Škutil ml., výkonný riaditeľ NAD Nitra. Ako hovorí, sami sú plní očakávaní, čo spoločnosti nový F-Max prinesie. „Je to prvé vozidlo vo flotile. Chceme ho vyskúšať a zistiť, akú pridanú hodnotu nám prinesie. Dôležité pre nás je, aby vozidlo spoľahlivo fungovalo počas celých troch rokov,“ hovorí pán Škutil ml.

„NAD Nitra je v doprave veľmi významnou spoločnosťou, preto nás teší, že sa rozhodli vyskúšať kvality nového modelu F-Max,“ hovorí Jaroslav Šrol, obchodný a marketingový manažér značky Ford Trucks na Slovensku.

Ťahačov F-Max na našich cestách pribúda čoraz viac. Je to dôkazom toho, že Ford Trucks vyvinul kvalitné vozidlo, ktoré svojimi vlastnosťami spĺňa očakávania svojich majiteľov aj vodičov, ktorí s ním brázdia cesty naprieč kontinentom.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Tisíckrát hurá!

V živote našej maďarskej materskej firmy Delta-Truck Kft. predstavuje výnimočnú udalosť a zároveň výsledok, na ktorý môžeme byť právom pyšní, fakt, že po niečo viac ako troch rokoch od uvedenia na trh bol v Maďarsku…

Grande Partenza aj s Grande F-MAX

Cyklistickým nadšencom neušiel fakt, že tohtoročné cyklistické preteky Giro d’Italia štartovali v hlavnom meste našich južných susedov – v Budapešti. V Budapešti má svoje sídlo aj spoločnosť Delta-Truck, výhradný zástupca značky Ford Trucks v Maďarsku a na Slovensku, preto pri…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber