Spoločnosť Ford Trucks na IAA 2022 predstaví svoju cestu k nulovým emisiám

Spoločnosť Ford Trucks, víťaz prestížnej ceny IToY v Hannoveri so svojím modelom F-MAX v roku 2018, sa vracia na veľtrh IAA Transportation so svojím novým prekvapením na ceste k nulovým emisiám, technológiami a inováciami, ktoré ju posunú k svetovej konkurencii ako výrazného hráča vo výrobe, dizajne a vývoji produktov.

Publikovaný :

Jediná globálna značka ťažkých úžitkových vozidiel spoločnosti Ford, Ford Trucks, predstaví svoju aktuálnu pozíciu na poprednom svetovom veľtrhu mobility, dopravy a logistiky IAA Transportation 2022, ktorý sa uskutoční od 20. do 25. septembra 2022 v Hannoveri. Spoločnosť predvedie medzinárodne ocenený model F-MAX a predstaví svoj plán dopravných riešení s neutrálnymi emisiami CO2, ako aj nové špecifikácie a funkcie, ktoré zákazníkom značky Ford Trucks prinášajú technológie prepojenej mobility ponúkajúce väčšie pohodlie a vyššiu efektivitu.

„Ako inovatívna značka, ktorej cieľom je „byť spoločníkom na cestách, ktorý sa stará o zákazníkov a zabezpečuje prosperitu ich podnikania“, sa zameriavame na budúcnosť a našou prioritou je úsilie v oblasti výskumu a vývoja pri uvádzaní technológií novej generácie na trh. Prechod ťažkých úžitkových vozidiel na nulové emisie je pre udržateľnú budúcnosť rozhodujúci. Preto je naším cieľom hlavne prispieť k zníženiu prevádzkových nákladov a emisií CO2 v cestnej doprave a zároveň zvýšiť produktivitu vozového parku” hovorí Serhan Turfan, viceprezident spoločnosti Ford Trucks. „Tešíme sa na prezentáciu svojich inovácií v súlade s našou misiou dosiahnuť nulové emisie, ako i nových technológií pripojenia, ktoré prispejú k úspešnému podnikaniu našich zákazníkov”

Vychádzajúc z viac ako polstoročia skúseností a dynamického vývoja produktov v oblasti ťažkých nákladných vozidiel, spoločnosť Ford Trucks posunie svoje popredné postavenie, ktoré dosiahla v oblasti technológií novej generácie, na ďalšiu úroveň na veľtrhu IAA Transportation 2022 so svojimi novými variantmi produktov, plus aktualizovanými službami a technológiami a jej súčasným sortimentom produktov, ktorý bol uvedený na trh vo viac ako 40 krajinách.

 

Spoločnosť Ford Trucks predvedie na veľtrhu najnovšie varianty modelu F-MAX, víťaza ocenenia IToY, ako aj najnovšiu špičkovú technológiu a služby.

Tlačová konferencia:

Stánok Ford Trucks, Hala 21

Pondelok 19. 9., 12.10 – 12.30

Serhan Turfan, viceprezident spoločnosti Ford Trucks, Burak Gökçelik, zástupca generálneho riaditeľa spoločnosti Ford Otosan a Emrah Duman, riaditeľ pre medzinárodné trhy spoločnosti Ford Trucks budú k dispozícii na rozhovory 19. septembra. Ak máte ďalšie žiadosti o rozhovory so zástupcami spoločnosti Ford Trucks, kontaktujte vopred zástupcov pre firemnú komunikáciu.

O spoločnosti Ford Trucks:

Spoločnosť Ford Trucks je jedným z popredných medzinárodných výrobcov nákladných vozidiel na svete. Vyrábame široký sortiment ťažkých úžitkových vozidiel vrátane ťahačov návesov, stavebných vozidiel a dodávkových nákladných vozidiel s hmotnosťou nad 18 ton. Medzinárodná produktová stratégia spoločnosti Ford Trucks je založená na overenej kvalite, celkových nákladoch vlastníctva a úspornosti úžitkových vozidiel Ford. V spoločnosti Ford Trucks spájame viac ako polstoročie skúseností v oblasti konštrukcie a výroby so znalosťami vývoja produktov pre konkrétne trhy, ktoré využívame pri návrhu hlavných komponentov našich vozidiel, vrátane úplne nových motorov. V súčasnosti pôsobíme v Európe, na Blízkom východe a v Spoločenstve nezávislých štátov a pokračujeme v rozširovaní našej medzinárodnej siete na 3 kontinentoch, budovanej každý deň s dôverou, ktorú značka Ford poskytuje. Ďalšie informácie o spoločnosti Ford Trucks a jej produktoch v celosvetovom meradle nájdete na lokalite www.fordtrucksglobal.com.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber