Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou SAP Hungary Kft. na zavedení systému riadenia spoločnosti a podpory predaja.

Publikovaný :


Dcérske spoločnosti maďarskej spoločnosti Delta-Truck Kft., ako aj spoločnosti Viarent Kft. pôsobia aj na Slovensku, v Česku, Rakúsku a vo Francúzsku, a medzi plánmi do blízkej budúcnosti sa nachádza aj vstup na rumunský trh a ďalšie západoeurópske trhy. Jednak je tento rast dôvodom na výrazný rozvoj informačných technológií v rámci skupiny firiem, na druhej strane by však vedenie chcelo, aby mali do konca roka 2024 zavedený moderný, automatizovaný systém, ktorý by uľahčením práce zamestnancov a podporou prípravy rozhodnutí mohol zefektívniť fungovanie spoločností.

Moderné riadenie spoločnosti a podpora predaja

„V rámci nášho veľkolepého projektu v spolupráci so spoločnosťou Delaware Consulting Hungary Kft. zavedieme systém riadenia spoločnosti založený na riešení SAP S4HANA Public Cloud a systém podpory predaja SAP Customer Experience (SAP CX). S pomocou skúsených poradcov prepracujeme naše obchodné procesy a postavíme ich na štandardizované základy s minimalizáciou rizík a maximalizáciou informačnej bezpečnosti. Počas zavádzania zmien budeme našich kolegov podporovať v prechode na nový systém, budeme sa snažiť rozptýliť ich pochybnosti, ba čo viac, zapojíme do projektu aj ich samých.

A naši zákazníci si budú môcť užívať mnohé výhody efektívnejšieho fungovania. Napríklad sa zrýchli ich obsluha a fakturácia, pri prenájme bude zautomatizované odovzdávanie a vracanie vozidiel, a taktiež plánujeme vytvoriť nový zákaznícky portál, prostredníctvom ktorého budú užívatelia zadávať aj nový záujem o prenájom” – povedal Zsolt Pallanki, ekonomický riaditeľ spoločnosti Delta-Truck Kft.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber