Užšia spolupráca medzi spoločnosťami DAF a VIA Bérautó

VIA Bérautó Kft. sa už teraz pripravuje na rok 2018 a v tomto duchu plánuje do svojej flotily objednať významnejšie množstvo nákladných vozidiel DAF XF 480 Super Space Cab štandard a mega. Tak posilní spoluprácu medzi značkou DAF a VIA Bérautó trvajúcu od roku 2012.

Publikovaný :

Kľúčovým faktorom v stratégii spoločnosti VIA Bérautó Kft bola vždy snaha rozšíriť vozový park o vozidlá, ktoré sú široko akceptované na trhu. Práve takými sú vozidlá značky DAF, čo najlepšie dokazuje dlhoročné vedúce postavenie na domácom trhu. Z hľadiska objemu predaja ťahačov je lídrom aj na európskom. Ďalšími dôvodmi, pre ktoré zákazníci spoločnosti VIA Bérautó Kft obľubujú a vyhľadávajú nákladné vozidlá značky DAF, sú úspora paliva a spoľahlivosť.

Navyše túto jar model DAF XF prešiel kompletnou premenou, čím sa stal ešte ekonomickejším a v súčasnosti reprezentuje jednu z najpokrokovejších inovácií na trhu. Dokonale tak zapadá do portfólia produktov skupiny Delta-Truck, podobne ako návesy Kögel, ktoré tiež prišli s viacerými inovatívnymi prvkami, okrem iného aj znížením hmotnosti. DAF okrem toho poskytuje aj vynikajúce servisné a asistenčné služby, prostredníctvom ktorých môže spoločnosť VIA Bérautó Kft. naďalej zvyšovať spokojnosť svojich zákazníkov.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber