Užšia spolupráca medzi spoločnosťami DAF a VIA Bérautó

VIA Bérautó Kft. sa už teraz pripravuje na rok 2018 a v tomto duchu plánuje do svojej flotily objednať významnejšie množstvo nákladných vozidiel DAF XF 480 Super Space Cab štandard a mega. Tak posilní spoluprácu medzi značkou DAF a VIA Bérautó trvajúcu od roku 2012.

Publikovaný :

Kľúčovým faktorom v stratégii spoločnosti VIA Bérautó Kft bola vždy snaha rozšíriť vozový park o vozidlá, ktoré sú široko akceptované na trhu. Práve takými sú vozidlá značky DAF, čo najlepšie dokazuje dlhoročné vedúce postavenie na domácom trhu. Z hľadiska objemu predaja ťahačov je lídrom aj na európskom. Ďalšími dôvodmi, pre ktoré zákazníci spoločnosti VIA Bérautó Kft obľubujú a vyhľadávajú nákladné vozidlá značky DAF, sú úspora paliva a spoľahlivosť.

Navyše túto jar model DAF XF prešiel kompletnou premenou, čím sa stal ešte ekonomickejším a v súčasnosti reprezentuje jednu z najpokrokovejších inovácií na trhu. Dokonale tak zapadá do portfólia produktov skupiny Delta-Truck, podobne ako návesy Kögel, ktoré tiež prišli s viacerými inovatívnymi prvkami, okrem iného aj znížením hmotnosti. DAF okrem toho poskytuje aj vynikajúce servisné a asistenčné služby, prostredníctvom ktorých môže spoločnosť VIA Bérautó Kft. naďalej zvyšovať spokojnosť svojich zákazníkov.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Pôsobivé ciele

Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a naše potreby tiež. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. reagovala na túto situáciu mimoriadne flexibilne a predstavila službu Ford Trucks Rent. Na podrobnosti o tejto službe a o novom modeli…

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber