Značka Ford Trucks má zastúpenie už aj v Taliansku

Po otvorení svojich oficiálnych zastúpení v Portugalsku, Španielsku, Poľsku a Lotyšsku oznámila značka Ford Trucks svojho oficiálneho zástupcu pre Taliansko. Je ním spoločnosť F-Trucks Italia.

Publikovaný :

Ford Trucks sa opiera o viac ako 60-ročné skúsenosti vo výrobe nákladných vozidiel pre medzinárodné trhy a v súčasnosti rýchlym tempom rastie naprieč západnou Európou. Cieľ značky je jasný – čoskoro chce byť prítomná v celej Európe.

Špičkový produkt

K rapídnemu rastu značke pomáha kvalitný produkt, ktorý ocenila aj medzinárodná odborná verejnosť. Ťahač F-MAX získal od medzinárodnej jury International Truck of the Year ocenenie pre najlepšie nákladné vozidlo roka 2019. F-MAX navyše získal ocenenia aj v Rusku, Rakúsku a Slovinsku.

Značka vstúpila na európskom trhu do obdobia rýchleho rastu. „Po zisku titulu ITOY 2019 sa F-MAX stal kamiónom roka v Rusku, Rakúsku a Slovinsku, čo rapídne zvýšilo dopyt po našich vozidlách,“ povedal viceprezident značky Ford Trucks, Serhan Turfan. „To nás primälo prehodnotiť a navýšiť naše plány expandovať. Otvorili sme nové dílerstvo v Portugalsku a Španielsku, všetko v krátkom časovom úseku. Teraz sme v Taliansku, čo je kľúčový trh pre naše plány rásť v západnej Európe a sme veľmi radi, že môžeme byť partnermi so spoločnosťou F-Trucks Italia a spoločne predstaviť náš rad nákladných vozidiel po prvý krát v Taliansku. Verím, že F-Trucks Italia bude v Taliansku reprezentovať našu značku najlepšie ako sa dá,“ dodal Serhan Turfan.

Európa ako kľúčový trh

Pre Ford Trucks je podľa Turfana Európa kľúčovým exportným trhom a jeho potenciál je dôležitým faktorom rastovej stratégie značky. „V Európe expandujeme rozhodnými krokmi a dosahujeme naše ciele. Tak ako budujeme našu infraštruktúru a spolupracujeme s našimi distribútormi, naplno pokračujeme aj v nových plánoch pre rôzne trhy a regióny,“ dodal Serhan Turfan.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

NECHOĎTE SI PRE TROFEJE!

Žiaľ, aj v našej krajine sa s kýmkoľvek môže ľahko stať, že svojou dodávkou alebo nákladným autom zrazí väčšiu divú zver, zvyčajne srnku, jeleňa alebo diviaka. Takéto nehody sú pre zviera zvyčajne smrteľné, spôsobujú značné…

ZAŽEŇTE STRACH Z PORUCHY VOZIDLA!

Na súčasnom ostro konkurenčnom trhu s dodávkami práve včas (just-in-time) a vysokými pokutami za meškanie sú neočakávané prestoje jedným z najväčších nepriateľov dopravcov, napríklad v dôsledku technickej poruchy. Odborníci spoločnosti Volvo Trucks zozbierali osem najčastejších…

V BEZPEČÍ AJ NA ŠMYKĽAVEJ CESTE

Koncom tohto týždňa prichádza jeseň, čo znamená, že v nasledujúcich týždňoch budeme musieť jazdiť v daždi a na mokrých cestách čoraz častejšie. V novembri sa môžu vyskytnúť zľadovatené cesty v dôsledku ranných mrazov, po ktorých…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber