Značka Ford Trucks má zastúpenie už aj v Taliansku

Po otvorení svojich oficiálnych zastúpení v Portugalsku, Španielsku, Poľsku a Lotyšsku oznámila značka Ford Trucks svojho oficiálneho zástupcu pre Taliansko. Je ním spoločnosť F-Trucks Italia.

Publikovaný :

Ford Trucks sa opiera o viac ako 60-ročné skúsenosti vo výrobe nákladných vozidiel pre medzinárodné trhy a v súčasnosti rýchlym tempom rastie naprieč západnou Európou. Cieľ značky je jasný – čoskoro chce byť prítomná v celej Európe.

Špičkový produkt

K rapídnemu rastu značke pomáha kvalitný produkt, ktorý ocenila aj medzinárodná odborná verejnosť. Ťahač F-MAX získal od medzinárodnej jury International Truck of the Year ocenenie pre najlepšie nákladné vozidlo roka 2019. F-MAX navyše získal ocenenia aj v Rusku, Rakúsku a Slovinsku.

Značka vstúpila na európskom trhu do obdobia rýchleho rastu. „Po zisku titulu ITOY 2019 sa F-MAX stal kamiónom roka v Rusku, Rakúsku a Slovinsku, čo rapídne zvýšilo dopyt po našich vozidlách,“ povedal viceprezident značky Ford Trucks, Serhan Turfan. „To nás primälo prehodnotiť a navýšiť naše plány expandovať. Otvorili sme nové dílerstvo v Portugalsku a Španielsku, všetko v krátkom časovom úseku. Teraz sme v Taliansku, čo je kľúčový trh pre naše plány rásť v západnej Európe a sme veľmi radi, že môžeme byť partnermi so spoločnosťou F-Trucks Italia a spoločne predstaviť náš rad nákladných vozidiel po prvý krát v Taliansku. Verím, že F-Trucks Italia bude v Taliansku reprezentovať našu značku najlepšie ako sa dá,“ dodal Serhan Turfan.

Európa ako kľúčový trh

Pre Ford Trucks je podľa Turfana Európa kľúčovým exportným trhom a jeho potenciál je dôležitým faktorom rastovej stratégie značky. „V Európe expandujeme rozhodnými krokmi a dosahujeme naše ciele. Tak ako budujeme našu infraštruktúru a spolupracujeme s našimi distribútormi, naplno pokračujeme aj v nových plánoch pre rôzne trhy a regióny,“ dodal Serhan Turfan.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

V rukách odborníkov

Od februára tohto roku už aj na Slovensku zastupuje výrobcu návesov Kögel, ako importér, spoločnosť Delta-Truck. Skupina firiem, ktorá má na území Maďarska s touto značkou už takmer dvadsaťročné skúsenosti, chce zabezpečiť poprednú pozíciu značky…

Pomáhať je radosť

Už viac ako päť rokov skupina firiem Delta-Truck a VIARENT aktívne a pravidelne podporuje Nadáciu Smelý tábor (Bátor Tábor Alapítvány). Konateľ Péter Stefkó nám povedal, prečo považuje charitu za dôležitú.

Charitatívne Vianoce

Aj tento rok pokračovala skupina firiem Delta-Truck/VIARENT vo svojom tradičnom programe sociálnej zodpovednosti. Tentokrát sme poskytli vecné a finančné dary v hodnote 2000 EUR maďarskej Charitatívnej organizácii Ochrana, ktorá pomáha zraniteľným sociálnym skupinám.

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber