Značka Ford Trucks má zastúpenie už aj v Taliansku

Po otvorení svojich oficiálnych zastúpení v Portugalsku, Španielsku, Poľsku a Lotyšsku oznámila značka Ford Trucks svojho oficiálneho zástupcu pre Taliansko. Je ním spoločnosť F-Trucks Italia.

Publikovaný :

Ford Trucks sa opiera o viac ako 60-ročné skúsenosti vo výrobe nákladných vozidiel pre medzinárodné trhy a v súčasnosti rýchlym tempom rastie naprieč západnou Európou. Cieľ značky je jasný – čoskoro chce byť prítomná v celej Európe.

Špičkový produkt

K rapídnemu rastu značke pomáha kvalitný produkt, ktorý ocenila aj medzinárodná odborná verejnosť. Ťahač F-MAX získal od medzinárodnej jury International Truck of the Year ocenenie pre najlepšie nákladné vozidlo roka 2019. F-MAX navyše získal ocenenia aj v Rusku, Rakúsku a Slovinsku.

Značka vstúpila na európskom trhu do obdobia rýchleho rastu. „Po zisku titulu ITOY 2019 sa F-MAX stal kamiónom roka v Rusku, Rakúsku a Slovinsku, čo rapídne zvýšilo dopyt po našich vozidlách,“ povedal viceprezident značky Ford Trucks, Serhan Turfan. „To nás primälo prehodnotiť a navýšiť naše plány expandovať. Otvorili sme nové dílerstvo v Portugalsku a Španielsku, všetko v krátkom časovom úseku. Teraz sme v Taliansku, čo je kľúčový trh pre naše plány rásť v západnej Európe a sme veľmi radi, že môžeme byť partnermi so spoločnosťou F-Trucks Italia a spoločne predstaviť náš rad nákladných vozidiel po prvý krát v Taliansku. Verím, že F-Trucks Italia bude v Taliansku reprezentovať našu značku najlepšie ako sa dá,“ dodal Serhan Turfan.

Európa ako kľúčový trh

Pre Ford Trucks je podľa Turfana Európa kľúčovým exportným trhom a jeho potenciál je dôležitým faktorom rastovej stratégie značky. „V Európe expandujeme rozhodnými krokmi a dosahujeme naše ciele. Tak ako budujeme našu infraštruktúru a spolupracujeme s našimi distribútormi, naplno pokračujeme aj v nových plánoch pre rôzne trhy a regióny,“ dodal Serhan Turfan.

Zdieľanie

TRUCK NEWS

Tisíckrát hurá!

V živote našej maďarskej materskej firmy Delta-Truck Kft. predstavuje výnimočnú udalosť a zároveň výsledok, na ktorý môžeme byť právom pyšní, fakt, že po niečo viac ako troch rokoch od uvedenia na trh bol v Maďarsku…

Grande Partenza aj s Grande F-MAX

Cyklistickým nadšencom neušiel fakt, že tohtoročné cyklistické preteky Giro d’Italia štartovali v hlavnom meste našich južných susedov – v Budapešti. V Budapešti má svoje sídlo aj spoločnosť Delta-Truck, výhradný zástupca značky Ford Trucks v Maďarsku a na Slovensku, preto pri…

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber