• Dodávka s dvojitou kabínou Renault Master prenájom

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Renault Master

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Renault Master je navrhnuté tak, aby ľahko prepravilo náklad aj posádku.

  Viac
  • Nosnosť

   0,5 - 1,1 t

  • Objem nákladného priestoru

   1,5 m³

  • Motor

   135 - 180 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Prenájom dvojkabínového ľahkého nákladného vozidla Renault Masters ponúka skvelé riešenie pre tých, ktorí by chceli naraz prepravovať náklad, aj pracovný tím. Vozidlo disponuje dlhou nápravou a robustným podvozkom, vďaka čomu je ideálne na vytvorenie akejkoľvek nadstavby, či už sa jedná o využitie v stavebníctve, logistike alebo iné špeciálne využitie. Maximálna nosnosť 3500 kg zabezpečuje, že Renault Masters je schopné prepravovať aj väčšie náklady, pričom naširoko sa otvárajúce dvere garantujú ľahký prístup do interiéru.

  Pri prenájme Renault Masters treba zohľadniť charakter zásielky a individuálne požiadavky, aby sme veľkosť a funkčnosť vozidla vedeli prispôsobiť presne vašim potrebám. Nech už sa jedná o súčasnú prepravu viacerých zamestnancov alebo manipuláciu väčšieho množstva tovaru, dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Renault Masters je pripravené na všetky výzvy.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké nákladné vozidlá ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Dvojkabínové ľahké nákladné vozidlo Renault Master

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber