• Vyklápacia dodávka Fiat Ducato prenájom

  Ľahký sklápač Fiat Ducato

  Naše ľahké sklápače Fiat Ducato sú, v závislosti od vašich požiadaviek a výkonu práce, dostupné s rôznymi nosnosťami, rozmermi nákladného priestoru a výkonom motora.

  Viac
  • Nosnosť

   0,5 - 1,1 t

  • Objem nákladného priestoru

   2 m³

  • Motor

   120-178 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Prenájom ľahkého sklápača Fiat Ducato ponúka možnosť výberu takého vozidla, ktoré presne zodpovedá vašim pracovným potrebám. V našej ponuke sú dostupné modely s rôznou nosnosťou a veľkosťou nákladného priestoru, ako aj s rôznym výkonom motora, čo garantuje, že každý nájomca si nájde to najideálnejšie riešenie. Maximálna voliteľná nosnosť je 1,1 tony, čo umožňuje efektívne vykonávať rôznu škálu prepravných úloh.

  Prenájom ľahkého sklápača sa skvele hodí na prepravu stavebných materiálov, zeleniny alebo iného voľne loženého tovaru, kde je kľúčová rýchla a jednoduchá nakládka. Konštrukcia ľahkého sklápača Fiat Ducato zabezpečuje ľahkú, rýchlu a bezpečnú nakládku a vykládku nákladu, čím zvyšuje efektívnosť pracovných procesov.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké sklápače ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Ľahký sklápač Fiat Ducato

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber