• Plachtové vozidlo Fiat Ducato prenájom

  Ľahký valník s plachtou Fiat Ducato

  Nosnosť ľahkého plachtového valníka Fiat Ducato je 1,3 t. Vozidlo Vám navrhneme so zreteľom na požiadavky pre výkon vašej práce.

  Viac
  • Nosnosť

   0,8 - 1,3 t

  • Rozmery nákladného priestoru

   3,5 - 4,9 m

  • Motor

   120 - 178 K

  • Celková hmotnosť

   3,5 t

  Prenájom ľahkého valníka s plachtou Fiat Ducato je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a všestranné vozidlo na výkon prepravných a pracovných úloh. Pri prenájme ľahkého valníka venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby sme vozidlo prispôsobili so zohľadnením potrieb nevyhnutných pre pracovné procesy, čím sa zabezpečí, že každému nájomcovi ponúkneme ideálnu konfiguráciu. Ľahký valník na prenájom je dostupný s maximálnou nosnosťou 1,3 tony a osobitným vybavením, čím sa umožní, že veľkosť nakladacieho priestoru je možné si vybrať v závislosti od typu a množstva tovaru určeného na prepravu.

  Fiat Ducato s rôznymi verziami motora, od 120 do 178 koní ponúka flexibilné riešenia na rôzne prepravné požiadavky. Či už sa jedná o prepravu stavebných materiálov, poľnohospodárskych výrobkov alebo iných veľkých predmetov, ľahký valník s plachtou Fiat Ducato možno prispôsobiť týmto výzvam.

  Upozorňujeme, že obrázky slúžia len na ilustračné účely a ľahké valníky ponúkané na prenájom sa od zobrazených môžu líšiť farbou, rokom výroby a výbavou. Pre ďalšie ľahké nákladné vozidlá na prenájom si pozrite našu kompletnú ponuku.

  Požiadať o ponuku

  Ľahký valník s plachtou Fiat Ducato

  Údaje žiadateľa o ponuku
  Údaje o spoločnosti
  Doba prenájmu
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Nenechajte si ujsť naše najlepšie ponuky

Prihláste sa na odber nášho newslettra a budeme vás informovať o našich akciách a novinkách.

Prejdite na prihlásenie na odber